15 Kasım 2014 Cumartesi

PEMBE CAMEKAN GÜLLÜ TAÇLARI (Dilek hanım'ın siparişi 1. kısım)Daha önce de kendisi için güzel ürünler hazırladığım Dilek hanım, Pembe Camekan'ın daimi misafirlerinden.
Pembe Camekan'dan ilk defa güllü taçlar, tokalar ve cüzdanlar gibi hediyelik siparişleri olmuştu. İkinci siparişinde kendisi için Rengarenk Güllü Kapı Süsü ve Pony Atlı Kapı Süsü tasarımlarımdan hazırlamıştım. 

Geçtiğimiz günlerde görümcesinin kızına hediye olarak, kendisinin çok beğendiği ama kızı Pony'leri istediği için kızının odasına yaptıramadığı Pembe Masal Evi Kapı Süsü'nü hazırlamamı rica etti, kapı süsüyle beraber bu 4 adet Pembe Camekan Güllü tacı (vişne rengi,lavanta rengi ,açık pembe ve beyaz) ve bir de Hello Kitty yastık yaptım Dilek hanım için. 

 Dilek hanım, tatlı dilli, ağzı dualı, çok hoş sohbet bir hanım, yurtdışında yaşıyor. Türkiye'ye, ailesini ziyarete geleceği dönemlerde, elinde olacak şekilde siparişleri oluyor bu şekilde. Ben de Pembe Camekan vasıtasıyla tanıyıp sevdiğim, bu güzel yürekli hanım için istediği güzellikleri hazırlamaktan mutluluk duyuyorum.  

Pembe Masal Evi ve Hello Kitty Yastık siparişlerini bir diğer yazıda ekleyeceğim inşallah.

Selam ve sevgilerimle..

Kübra


Bilgi ve sipariş için mail adresim:

pembecamekan@hotmail.com

facebook hesabım:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Related Posts with Thumbnails